حمایت ۸۰ درصدی صندوق نوآوری از حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه انرژی افغانستان

حمایت ۸۰ درصدی صندوق نوآوری از حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه انرژی افغانستان

به گزارش دانلود فایل شركت های دانش بنیان متقاضی حضور در نخستین نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان می توانند تا ۲۰ شهریور تقاضای خویش را برای حضور در پاویون شركت های دانش بنیان از راه سامانه غزال ثبت كنند و از خدمات ویژه صندوق نوآوری و شكوفایی تا ۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض استفاده كنند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بزرگترین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با حمایت وزارت نیرو از اول تا سوم مهر ماه با هدف آشنایی فعالان بخش فنی و مهندسی ایرانی با پروژه های قابل اجرا در افغانستان انجام می شود. شرکت های دانش بنیان متقاضی هم می توانند تا ۸۰ درصد از خدمات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی معادل ۵۰ میلیون تومان برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.
نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان باتوجه به اهمیت کشور افغانستان در صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی صنعت برق، می تواند یک فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان محسوب شود.
در این نمایشگاه شرکت های توانمند ایرانی در زمینه های در رابطه با نمایشگاه، آخرین دستاوردها و کالاهای تولیدی خویش را به نمایش می گذارند و این نمایشگاه زمینه ساز توسعه همکاریهای فنی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان است.
شرکت های دانش بنیان مشتاق حضور در این نمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه نموده و برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۳ و ۰۹۱۹۸۰۶۶۶۵۶ تماس بگیرند.
برمبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، تجار و بازرگانان افغانستان ارتباطات تجاری گسترده ای در آسیای میانه داشته و با شراکت با طرف های ایرانی می توانند قسمتی از مشکلات حضور شرکت های دانش بنیان را در این بازار پوشش داده و از پروژه های عمرانی و فنی و مهندسی این کشورها در چارچوب کنسرسیوم های مشترک بهره مند شوند.
منبع:

1399/06/15
14:57:11
5.0 / 5
1376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل