ایجاد گرنتی به نام مریم میرزاخانی در پژوهشگاه دانش های بنیادی

ایجاد گرنتی به نام مریم میرزاخانی در پژوهشگاه دانش های بنیادی

دانلود فایل: پژوهشكده ریاضیات با همكاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد برخی از متقاضیان دوره پسادكتری این پژوهشكده را تحت نام دوره پسادكتری- جایزه مریم میرزاخانی جذب نماید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، پژوهشکده ریاضیات پژوهشگاه دانش های بنیادی تعداد محدودی محقق پسادکتری برای فروردین ماه ۱۴۰۰ جذب می کند. مدت زمان دوره پسادکتری دو سال است که در صورت رضایت از عملکرد پژوهشی محقق پسادکتری قابل تمدید به سال سوم است.
اولویت پذیرش افراد جهت دوره پسادکتری با متقاضیانی خواهد بود که حداکثر پنج سال از زمان فراغت از دوره دکتری خود سپری کرده اند. در موارد استثناء، پرونده متقاضیان واجد شرایط پذیرش، جهت دوره پسادکتری ارشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چنانچه فرد متقاضی دانشجوی دکتری باشد می بایست حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ فارغ التحصیل شود. در غیر اینصورت تقاضای وی حتی در صورت پذیرش، کان لم یکن تلقی می شود.
علاقمندان می توانند تا ساعت ۲۴ روز ۲۰ مهرماه سال جاری درخواست خودرا در http: //portal.math.ipm.ir ثبت کنند.
پژوهشکده ریاضیات پژوهشگاه دانش های بنیادی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با این فراخوان و از میان متقاضیان این دوره، در نظر دارد به پاس ارج نهادن به خدمات علمی مرحوم مریم میرزاخانی، تعداد کمی از متقاضیان این دوره را تحت نام دوره پسادکتری- جایزه مریم میرزاخانی جذب نماید.
بنا بر اعلام پژوهشگاه دانش های بنیادی، پذیرفته شدگان این دوره، علاوه بر امتیازات پژوهشگران پسادکتری، گرنت ویژه ای نیز به نام آن مرحوم دریافت خواهند کرد. مدت این دوره یک سال است که قابل تمدید نیز خواهد بود.
منبع:

1399/07/05
14:11:59
5.0 / 5
1162
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , فناوری , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل