تقدیر از برترین های حوزه نانو در جشنواره سراسری دانشجویی دانشگاه پیام نور

تقدیر از برترین های حوزه نانو در جشنواره سراسری دانشجویی دانشگاه پیام نور

به گزارش دانلود فایل مدیر كل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، 29 مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور مركز كرج به صورت مجازی انجام خواهد شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر صفاری نیا هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و معرفی استعدادهای فعال در زمینه های فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، ترویج فرهنگ فناوری نانو، فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری و فعالیت در این عرصه و حمایت های مادی و معنوی از برگزیدگان جشنواره عنوان نمود.

رئیس شورای سیاست گذاری چهارمین دوره جشنواره سراسری فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، اشاره کرد: در این جشنواره دستاوردهای دانشجویان در محورهای سنتز مواد نانو، نوآوری در آموزش فناوری نانو، کاربرد نانو در زیست فناوری، اقتصاد و جامعه، محیط زیست، پزشکی و داروسازی، کشاورزی و... ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به بخش های این جشنواره، اشاره کرد: نمایشگاه مجازی توانمندی ها، اختراعات و دستاوردهای دانشجویان در زمینه نانو، برگزاری کارگاه های آموزشی فناوری نانو به صورت LMS و معرفی پژوهشگران برتر در حوزه های فناوری نانو در پنج بخش مقالات، اختراعات، پایان نامه ها، نشریات و نهادهای برتر مجموعه بخش های این جشنواره را تشکیل می دهد.

صفاری نیا با اعلان اینکه این جشنواره شامل دو کارگاه خواهد بود، اظهار داشت: جشنواره یک روزه فناوری نانوی دانشگاه پیام نور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار و در آخر از برترین های حوزه نانو تقدیر می شود.

منبع:

1399/07/16
14:11:02
5.0 / 5
1223
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل