برگزاری آنلاین آزمون توانمندی تدریس نانو در آذر

برگزاری آنلاین آزمون توانمندی تدریس نانو در آذر

به گزارش دانلود فایل با عنایت به موكول شدن دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به سال ۱۴۰۰، هفدهمین آزمون تدریس طی دو مرحله آزمون علمی و مصاحبه و به صورت آنلاین، در آذرماه برگزار می شود.


به گزارش ایسنا، آزمون توانمندی تدریس نانو از سال ۱۳۹۸ با نگاهی جدید و به صورت دو مرحله ای برگزار می شود؛ مرحله اول به صورت یک آزمون علمی برگزار می گردد که در صورت کسب حدنصاب لازم در این آزمون، شرکت کنندگان وارد مرحله مصاحبه خواهند شد؛ در جلسه مصاحبه، توانمندی تدریس، تراز تدریس (الف، ب، ج) و زمینه تدریس (دانش آموزی، دانشجویی) شرکت کنندگان تعیین می شود. با عنایت به شرایط پیش آمده به دلیل شیوع کرونا و جهت حفظ سلامت افراد، هر دو مرحله این آزمون به صورت آنلاین و کاملاً غیرحضوری برگزار می گردد.
مرحله اول این آزمون مورخ ۶ آذرماه ۱۳۹۹، از ساعت ۱۰ تا ۱۴، به صورت آنلاین و بر روی سایت آموزش فناوری نانو برگزار می شود و شرکت کنندگان تنها در زمان اعلام شده می توانند با رفتن به سایت آموزش در این آزمون شرکت نمایند. ۱۰۰ نفر اول آزمون که حداقل ۷۰ درصد از نمره آزمون مرحله اول را کسب کنند، برای مصاحبه توانمندی تدریس دعوت می شوند.
بر مبنای اعلام ستاد نانو، علاقه مندان فرصت دارند تا سوم آذرماه ۱۳۹۹ در این آزمون ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که کلیه ثبت نامی های دهمین مسابقه ملی نانو می توانند بدون پرداخت هزینه و ثبت اطلاعات، در این آزمون شرکت نمایند.1399/07/19
11:38:41
5.0 / 5
1019
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل