ایده های فناورانه نفتی پذیرش می شود

ایده های فناورانه نفتی پذیرش می شود

دانلود فایل: با انتشار فراخوانی از استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان و فناور درخواست شد تا ایده های خودرا در حوزه های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت ارسال نمایند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در امتداد توسعه بیش از پیش نوآوری در این حوزه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی فراخوان پذیرش طرح ها و ایده های نوآورانه در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت منتشر گردید.
"توسعه پروسه و فناوری تجهیزات"، "مخازن و توسعه میادین"، "فناوری های پالایش نفت"، "فناوری اطلاعات بالادستی نفت"، "فناوری های فرآوری نفت و انتقال گاز" و "توسعه نرم افزارهای بالادستی نفت" از محورهای در نظر گرفته شده برای این رخداد هستند.
شرکت های دانش بنیان و فناور، صنایع نرم و خلاق، استارتاپ ها و تیم های نوآور دانشگاهی، می توانند برای حضور در این رویداد، طرح ها و ایده های خودرا با محوریت اهداف در نظر گرفته شده برای داوری به دبیرخانه رویداد پذیرش طرح ها و ایده های نوآورانه در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت ارسال نمایند.
بنا بر اعلام دبیرخانه این رویداد، فعالان فناور این حوزه تا ۱۵ آبان ماه فرصت دارند تا طرح ها و ایده های خودرا برای حضور در این فراخوان ارسال نمایند. بعد از اتمام پذیرش طرح ها، روند داوری ایده ها و پروژه های نوآورانه ارسال شده از ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ شروع می شود.
برمبنای برنامه ریزی های صورت گرفته ۸ آذر ۱۳۹۹ بعنوان تاریخ آغاز پروسه استقرار و پیش شتابدهی، در نظر گرفته شده است. منتخبین این رویداد و برگزیدگان پروسه داوری در نهایت می توانند به فراخور امتیاز و جایگاه از مزایای مختلفی بهره مند شوند.
تامین سرمایه اولیه یکی از بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است. همین طور تیم های منتخب از مشاوره، منتورینگ، مربیگری و آموزش تخصصی لازم نیز بهره مند می شوند. برخورداری از شتابدهی حرفه ای برای تبدیل ایده به کسب وکار و امکان استقرار در فضای کاری و برخورداری از امکانات و زیرساخت های لازم نیز از دیگر مزیت های در نظر گرفته شده برای استارتاپ های منتخب است.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، تسهیل ارتباط تیم های منتخب و محیط های علمی و دانشگاهی و امکان دسترسی به آزمایشگاه و خدمات کارگاهی کارخانه نوآوری آبان و پژوهشگاه نفت نیز از دیگر بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است.

منبع:

1399/08/13
12:29:40
5.0 / 5
916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل