هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت نیز مجازی شد

هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت نیز مجازی شد

دانلود فایل: هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت از 17 تا 19 آذر به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و به صورت مجازی انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر بهروز دری، رئیس هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت به تشریح جزئیات هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پرداخت و اضافه کرد: کنفرانس بین المللی مدیریت، پیشینه ای غنی از کوشش های علمی و پژوهشی در سالیان متمادی کارنامه ای درخشان و اثرگذار در رشد و توسعه‌ی علوم مدیریت در کشور به جا گذاشته است. این کنفرانس عرصه های متنوعی از موضوعات مدیریتی، متناسب با دیسیپلین های دانشگاهی را بعنوان زمینه مطالعات و بررسی های علمی هدف‎گیری کرده و بستر و زمینه مناسبی را برای تضارب آراء اندیشمندان و اصحاب حرفه فراهم نموده است. پیشینه غنی برگزاری کنفرانس، جامعه علمی مدیریت کشور را از پایگاهی علمی و پژوهشی برای ارائه نظریات و رویکردهای اندیشمندانه جهت مواجهه با شرایط پیچیده جامعه برخوردار کرده است.
رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به ضرورت برگزاری کنفرانس بین المللی مدیریت اظهار نمود: مدیریت دارای فلسفه و تفکر دیرینه ای است. در عرصه‌ی وسیعی از حیات بشر، مدیران به چالش ها و خطرهای زیادی پاسخ داده اند. تفکر مدیریت از سازمان بعنوان ابزاری برای ایجاد جوامع پایدار بهره برده و اشکال جدیدی برای بسط کسب وکار ارائه کرده است. تفکر مدیریت دارای تاریخچه ای غنی است که خیلی از اندیشمندان علوم مختلف درباره‌ی آن از آراء و نظریات مختلف برخوردار می باشند. رشد و توسعه علوم گوناگون در تنگاتنگ تعاملات جهانی، علم مدیریت را در آستانه‌ی بلوغ و شکوفایی قرار داده است.
دری اشاره کرد: اندیشمندان و نظریه پردازان علوم مدیریت در تکاپوی راهکارهایی برای پاسخ نیازهای جامعه هستند. تلاش اندیشمندانه اصحاب و پیروان تفکر علمی مدیریت در کشور، نیازمند تعامل بیش از پیش برای کمک به ایجاد جامعه ای همراه با کاهش مشکلات و موانع پیشرفت با هدف گیری جامعه ای متعالی و ارزش مدار است. جامعه علمی مدیریت در کشور بعنوان یک سامانه علمی هدفمند و پاسخگو به نیازهای جامعه، بیش از پیش نیازمند انسجام و یکپارچگی برای کشف راهکارها و چاره ها در مواجهه با مسائل و مشکلات پیش رو است.
رئیس هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت، با اشاره به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی اشاره کرد: درحالیکه شرایط موجود حاکم در جهان ناشی از پدیده ویروس کرونا (کووید ۱۹) محدودیت هایی جدی برای برگزاری تجمعات علمی به وجود آورده است، با رعایت و ملاحظه پروتکل ها و مقررات ذیربط، کنفرانس با برخورداری از نگاه عمیق جامعه به کسب راهکارها برای عبور از موانع، فضایی مجازی برای انعکاس آراء و نظرات اندیشمندان علوم مدیریت در قالب ارائه مقاله، سخنرانی علمی، برگزاری پنل تخصصی و کارگاه فراهم نموده است.
دکتری دری، از برگزاری پنل های تخصصی با محوریت کرونا در کنفرانس بین المللی مدیریت آگاهی داد و اضافه کرد: دبیرخانه کنفرانس تا حالا پذیرای بیش از ۴۰۰ مقاله علمی، دهها سخنرانی، پنل تخصصی با محوریت مسائل روز و خصوصاً موضوعات در رابطه با کرونا و نیز کارگاههای دانش و مهارت افزایی در حوزه های مختلف مدیریتی است. دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی و انجمن علوم مدیریت ایران با برخورداری از مشارکت و حمایت معنوی دانشگاههای تراز اول کشور و برخی نهادها و بنیادهای تخصصی و حرفه ای که در تقویت و غنای علمی و پژوهشی کنفرانس نقش اساسی برعهده دارند، همراه با بیش از ۲۰۰ عضو هیات علمی داخل و خارج کشور کنفرانس را برگزار خواهدنمود.
رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی با برشمردن محورهای کنفرانس اظهار نمود: مدیریت راهبردی و آینده پژوهی، اندیشه ها و نظریه های نوین در تحولات مدیریتی، بازاریابی، ارتباطات و بین المللی شدن بنگاه های اقتصادی، توسعه شرکتهای دانش بنیان بر تحولات اقتصادی، توسعه پایدار، اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی، حکمرانی و رهبری کارآمد و خط مشی گذاری با رویکرد تطبیقی، فناوری اطلاعات و هوشمندسازی مدیریت، مدیریت عملیات و جهش تولید، مالی، بیمه بانکداری، مدیریت دانش و تجربه، منابع انسانی، سرمایه فکری و رفتار سازمانی در سازمانهای پیشرو، مدل سازی و تصمیم گیری در وضعیت ناپایدار و آشفته و کارآفرینی و بهبود فضای کسب وکار ایران محورهای این کنفرانس هستند.
منبع:

1399/09/07
13:13:34
5.0 / 5
724
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل