مثبت اندیشی را با گوش دادن به موسیقی كیهانی زیر آستانه ای تجربه كنید

مثبت اندیشی را با گوش دادن به موسیقی كیهانی زیر آستانه ای تجربه كنید

به گزارش دانلود فایل محققان یکی از شرکتهای فعال در حوزه موسیقی علمی، با استفاده از تکنیک ˮموسیقی زیر آستانه ایˮ (Subliminal Music) موسیقی کیهانی را عرضه نموده اند که به قول آنها با گوش دادن، این نوع موسیقی در عمق ذهن ناخودآگاه ما رخنه کرده و باعث مثبت اندیشی و دور شدن احساسات ناخوشایند خواهد شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، منظور از موسیقی زیر آستانه ای موسیقی است که در آن پیام ها در محدوده ای زیر سطح شنیداری یک انسان معمولی ضبط شده است.
بیژن نوروز موسیقیدان و آهنگساز علمی و مجری طرح اعتقاد دارد که کافی است چندین روز به “موسیقی زیر آستانه ای” گوش کنید، آنگاه متوجه خواهید شد که افکار شما نسبت به قبل تغییر کرده و نگرش مثبت تری پیدا کرده اید.
واژه زیر آستانه ای در لفظ به این معناست که زیر آستانه ادراک هوشیارانه است. موسیقی زیر آستانه ای به آن دسته از قطعات موسیقی گفته می شود که در آن پیام هایی در محدوده زیر سطح شنیداری یک انسان معمولی ضبط شده است. ازاین رو از ممانعت ذهن هوشیار در مقابل آن جلوگیری می شود. با گذشت زمان ذهن ناخودآگاه می پذیرد که این پیام ها درست هستند و در نتیجه بر رفتار فرد تاثیر می گذارند.
کمپانی موسیقی جهانی بیژن نوروز مبادرت به ضبطِ صوت های زیر آستانه ای کرده است که به ما کمک می نماید تا به راحتی ناخودآگاه ذهن خویش را از نو برنامه ریزی نماییم و در گسترش طرز فکر مثبت، خلاصی از احساس گناه و جذب فراوانی و.. موثر است.
تغییر مثبت در اندیشه با گوش دادن به موسیقی زیر آستانه ای
بیژن نوروز، مجری طرح در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه پیام های زیر آستانه ای استفاده گسترده در پیام های بازرگانی رادیو و تلویزیونی دارند، اظهار داشت: شرکتهای بسیاری هستند که سرمایه گذاری های کلانی در زمینه فناوری پیام زیر آستانه ای انجام می دهند. آنها معتقدند که این بهترین روش برای مثبت جلوه دادن چنین پیام هایی در تصویر، کلام و در صوت است.
وی افزود: اعتقاد بر این است که این پیام ها نخست بر ناخودآگاه تاثیر می گذارند که آن هم به نوبه خود بر بخش خودآگاه ذهن تأثیرگذار است؛ چون که وقتی که این پیام های زیر آستانه ای توسط ذهن خودآگاه ما دیده و یا شنیده می شوند، هیچگاه قابل تشخیص نیستند و تا زمانی که از ذهن خودآگاه به ذهن ناخودآگاه نرسند، نادیده انگاشته می شوند.
به گفته این محقق شاید ذهن خودآگاه پیام را دریافت کند، اما فرصتی برای تفسیر آن ندارد و ازاین رو آنرا نادیده می گیرد.
نوروز در مورد تأثیرات مثبت پیام های زیر آستانه ای در قطعات موسیقی آرامش بخش، توضیح داد: بخش ناخودآگاه ذهن، محل قرارگیری قدرت انسان است و این بخش بعنوان مرکز وجودی انسان در نظر گرفته می شود. مطالعات صورت گرفته در زمینه عصب شناسی نشان داده است که ۹۵ درصد زندگی روزمره ما توسط ذهن ناخودآگاه هدایت می شود. این بدان معناست که بیشتر اوقات ذهن ما روی حالتی شبیه حالت خلبان خودکار در هواپیما است و ما حتی متوجه آن هم نمی شویم.
وی افزود: ازاین رو می توان فهمید که چرا برای داشتن زندگی شادتر، باید آغاز به کاوش این جنبه از خود کرده و در مورد برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود به روشی که مد نظر داریم، بیندیشیم.
مجری طرح با تکیه بر اینکه موسیقی زیر آستانه ای به ما در انجام این کار کمک می نماید، تصریح کرد: بیانات کوتاه و مثبتی به نام "تأکید زیر آستانه ای" یا "پیشنهادهای زیر آستانه ای" که در یک قطعه موسیقی تعبیه شده است، در عمق ذهن ناخودآگاه ما رخنه کرده و ذهن خودآگاه را وادار به انجام دادن می کند. حتی می توان به وقت خواب به این مطالب ضبط شده گوش سپرد.
وی با تکیه بر اینکه کمپانی موسیقی جهانی بیژن نوروز با ترکیب دو فناوری برای کمک به برنامه ریزی ناخودآگاه، استفاده ای شایان می کند، تصریح کرد: ما در واقع در قطعات صوتی زیر آستانه ای خود، از پیام های زیر آستانه ای همراه با سرگرمی امواج مغزی(همگام سازی امواج مغزی)، ضربان دو گوشی و نواهای تک شدتی (ایزوکرونیک) استفاده می نماییم که دسترسی خوبی به ذهن ناخودآگاه می دهد. فرکانس های صوتی مورد استفاده، فعالیت مغز را به حالت مطلوبی برای پذیرندگی پیشنهادها هدایت می کنند.
این محقق موسیقی علمی با تکیه بر اینکه موسیقی زیر آستانه ای که در این پیام تعبیه شده، با گذر از استدلال منطقی فرد، راهی قدرتمند برای دسترسی به ذهن ناخودآگاه است، خاطرنشان کرد: از راه سطح خودآگاه ذهن نمی توان به هیچ گونه تغییری در زندگی دست پیدا کرد. تنها راه آن از راه سطح ناخودآگاه است.
وی اعتقاد دارد کافی است که چندین روز به موسیقی زیر آستانه ای گوش کنید، آنگاه متوجه خواهید شد که افکار شما نسبت به قبل تغییر کرده و نگرش مثبت تری پیدا کرده اید.
منبع:

1399/09/30
13:49:20
5.0 / 5
776
تگهای خبر: آهنگ , سرگرمی , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل