۱۰ دی آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه فن آورد

۱۰ دی آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه فن آورد

ثبت نام در ششمین دوره رقابت فن آورد تا 10 دی ماه ادامه دارد و تیم های اول تا سوم از فرصت سرمایه گذاری از 100 تا 200 میلیون تومانی برخوردار خواهند شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمدحسین قمری مجری برگزاری رقابت فن آورد در نشست خبری آنلاین رقابت های تخصصی فن آورد با اعلان اینکه ثبت نام ششمین دوره مسابقه فن آورد شروع شده و تا ۱۰ دی ادامه دارد، اظهار داشت: در این رقابت امکان اضافه شدن رشته های جدید وجود دارد ولی ثبت نام در دو رشته اصلی این رقابت که شامل رشته برنامه نویسی کامپیوتر با موضوع "الگوریتم مدیریت هوشمند ترافیک شهری" و "الگوریتم مدیریت هوشمند شبکه توزیع کالا" تا ۱۰ دی ما تعیین شده است.
بگفته وی مقرر است رشته های جدید به این رقابت اضافه شود که هم اکنون درباب هنر، سازمان تبلیغات اسلامی، ICT و حوزه لجستیکی مذاکرات انجام شده است.
قمری با تاکید بر اینکه به سبب ضبط برنامه تلویزیونی از این رقابت، تنها دو رشته اصلی به صورت حضوری خواهد بود، افزود: تمام کسانی که در این مسابقه شرکت می کنند مثل تمام دوره های قبل، مساله مورد نظر را به صورت اینترنتی دریافت می کنند و تا اختتام ماه جاری فرصت دارند چاره خودرا ارائه دهند. راهکارهای مورد داوری قرار می گیرند و افراد و تیم های برتر به مرحله حضوری دعوت می شوند.
مجری برگزاری رقابت فن آورد با تاکید بر اینکه برای هر مساله یک مرحله حضوری طراحی شده است، اشاره کرد: در این مرحله ۵۰ تیم حضور دارند که از آن ۵۰ تیم در یک رویداد یک روزه ۱۰ تیم برای ضبط برنامه تلویزیونی انتخاب می شوند که ظرف ۹ روز ضبط آن صورت خواهد گرفت.
وی تبدیل چالش های واقعی صنعت به مسایل را از اهدف برگزاری این رقابت نام برد.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مجموعه رقابت های فن آورد در سال ۱۳۹۳ توسط تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفت و تا کنون پنج دوره این مسابقات تخصصی برگزار شده است و این مجموعه در سال ۱۳۹۵ دانش بنیان و در سال ۱۳۹۶ بعنوان یکی از خدمات کلیدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های دانش بنیان معرفی گردید.
"فن آورد" در سال ۱۳۹۷ به تصویب هیات امنای بنیاد ملی نخبگان رسید تا در کنار جشنواره ها و رویدادهایی مانند شیخ بهایی، فارابی، خوارزمی، علوم پزشکی رازی بعنوان یکی از ۱۰ رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان و تنها رویداد خصوصی مهارت سنجی معرفی شود.
همین طور از سال ۱۳۹۸ ضمن تفاهم با سازمان توسعه تجارت الکترونیک در برگزاری رویدادهای مورد نیاز برای حل چالش های صنعت، معدن و تجارت با تمرکز بر حوزه تجارت الکترونیکی با بهره گیری از راهکارهای نوآورانه، مشارکت و همکاری می کند.
ششمین دوره رقابت های فن آورد با تاکید بر مهارت برنامه نویسان با موضوعات "الگوریتم مدیریت هوشمند ترافیک شهری" و "الگوریتم مدیریت هوشمند شبکه توزیع کالا" برگزار می نماید. این مجموعه در قالب فصل دوم برنامه تلویزیونی در شبکه چهار سیما برگزار می شود که ضبط این سری از مسابقات در اواخر دی ماه شروع می شود.
به تیم اول این رقابت مبلغ ۴۰ میلیون تومان جایزه نقدی، فرصت ویژه سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون تومانی، امتیاز نخبگانی، امتیاز خلاق شدن استارت آپ یا شرکت اعطا می شود.
تیم دوم مشمول جایزه نقدی ۱۰ میلیونی، فرصت ویژه سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون تومانی، امتیاز نخبگانی، امتیاز خلاق شدن استارت آپ یا شرکت خواهد شد.
تیم سوم نیز علاوه بر اعطای فرصت ویژه سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون تومانی، از امتیاز نخبگانی، امتیاز خلاق شدن استارت آپ یا شرکت برخوردار می شود.
هر رویداد در سه مرحله برگزار می گردد؛ مرحله اول آن به صورت غیر حضوری (اینترنتی) است که از دی ماه شروع و به مدت ۲ هفته ادامه خواهد داشت.1399/10/03
21:24:51
5.0 / 5
608
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل