پذیرش ایده های خلاق حوزه امداد و نجات در رویدادی نوآورانه

پذیرش ایده های خلاق حوزه امداد و نجات در رویدادی نوآورانه

دانلود فایل: «ایده پردازی در حوزه امداد، نجات و اطفاء حریق» موضوع برگزاری یک رویداد فناورانه است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان آتش نشانی انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برگزاری رویداد فناورانه ایده پردازی در حوزه امداد و نجات و اطفاء حریق به دنبال تزریق خلاقیت ها و نوآوری ها به این حوزه حساس و مهم در کشور است.
سازمان آتش نشانی هم از این رویداد حمایت می کند و در داوری های آن حضور خواهد داشت. تیم های برتر این رویداد و طرح های منتخب آنها تا مرحله تجاری سازی ایده ها و کاربردی شدن محصولاتشان مورد حمایت سازمان آتش نشانی قرار می گیرند.
محورهای این رویداد هم شامل طراحی مگاروتور اطفایی با واترگان، طراحی ریزپرنده با قابلیت پرواز و شناسایی در محیط بسته با دود و دمای بالا و طراحی مگاروتور با قابلیت حمل نفر می شود.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم از ۵ تیم برتر حاضر در این همایش برای طراحی و ساخت محصول نهایی حمایت می کند. همین طور ۳ تیم برتر هم می توانند در مرکز نوآوری مستقر شوند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، علاقه مندان برای مشارکت در این رویداد فناورانه تا ۲۰ بهمن ماه سال جاری فرصت دارند ایده های خودرا ارسال نمایند.
منبع:

1399/10/16
11:31:35
0.0 / 5
657
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل