سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیاردی در رویداد دوشنبه های استارتاپی

سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیاردی در رویداد دوشنبه های استارتاپی

دانلود فایل: مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از جذب 270 میلیارد تومانی در طرح های ارائه شده در 14 دوره رویداد دوشنبه های استارتاپی آگاهی داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی بغدادی امروز در پانزدهمین رویداد جذب سرمایه گذاری دوشنبه های استارتاپی در حوزه معدن با اشاره به خدمات و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی، اضافه کرد: در این صندوق نسبت به ارائه صدور انواع ضمانت نامه ها مانند شرکت در مناقصه ها و مزایده ها، ضمانت حسن انجام کار و پیش پرداخت ارائه در حوزه سرمایه گذاری به شرکت های دانش بنیان اقدام شده است.
وی افزود: علاوه بر آن انواع طرح های سرمایه گذاری توسط صندوق های پژوهش و فناوری بعنوان عاملین صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور تامین سرمایه در اکوسیستم نوآوری ارائه شده است.
بغدادی با تاکید بر اینکه خدمات توانمندسازی بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان ارائه شده است، تصریح کرد: ما سعی کردیم که منابع و خدمات این صندوق محدود به شرکت های دانش بنیان نباشد و با برگزاری رویدادهای فناورانه مانند دوشنبه های استارتاپی درصدد هستیم تا شرکت هایی که شرایط مندرج در قانون پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان را ندارند، بتوانند از خدمات اکوسیستم نوآوری کشور بهره مند شوند.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق های پژوهش و فناوری بعنوان عاملین کلیدی صندوق نوآوری تسهیلاتی را در اختیار استارتاپ ها و شتابدهنده ها قرار می دهد.
وی با اشاره به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری با تاکید بر اینکه رویداد امروز در این راستا برگزار می شود، اشاره کرد: ما با برگزاری چنین رویدادهایی سعی کردیم که منابع صندوق محدود به شرکت های دانش بنیان نشود، ضمن آنکه تسهیلات لیزینگ برای خریداران غیر دانش بنیان در این صندوق تعریف شده تا آنها بتوانند محصولات دانش بنیان را خریداری کنند.
بغدادی با اشاره به جایگاه رویدادهای دوشنبه های استارتاپی بعد از برگزاری پانزده دوره، اظهار نمود: در ۱۴ رویداد برگزار شده ۹۰ تیم طرح های فناورانه خودرا ارائه کردند که از این تعداد ۸ تیم موفق به جذب سرمایه گذار شدند.
بگفته وی در این رویدادها ۲۷۰ میلیارد تومان برای طرح ها جذب سرمایه گذاری شده است.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی عملکرد این صندوق در برگزاری این رویداد را ۱۰ درصد عنوان نمود و تصریح کرد: حمایت های این صندوق از مرحله تولید اولیه تا تجاری سازی را پوشش می دهد.
منبع:

1399/10/22
14:53:50
0.0 / 5
592
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل