عرضه خدمات بازسازی انواع لوكوموتیو از جانب دانش بنیان ها

عرضه خدمات بازسازی انواع لوكوموتیو از جانب دانش بنیان ها

به گزارش دانلود فایل یکی از شرکتهای دانش بنیان علاوه بر ساخت و بومی سازی تجهیزات صنعت ریلی چون موتور کشنده الکتریکی و مبدل کششی خدماتی در زمینه بازسازی کامل انواع لوکوموتیو عرضه می دهد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، اسماعیل ابوالقاسمی ‎مقدم، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان درباره محصولات و خدمات این مجموعه فناور، اظهار داشت: ترکشن موتور، ژنراتور، توربوشارژر، موتور دیزل و مبدل کششی محصولات تولیدی ما است.
ابوالقاسمی ‎مقدم اشاره کرد: ترکشن یک موتور کشنده الکتریکی است که برای نیروی محرکه یک خودرو مانند لوکوموتیو الکتریکی یا خودروی جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد. توربوشارژ هم وسیله ای است که بین خروجی دود و ورودی هوا تعبیه شده است تا سبب بهینه تر شدن مصرف سوخت شود. ژنراتور که محصول دیگر این مجموعه است، برای تولید نیروی الکتریسیته و برق به کار می رود و از قطع کارهای روزانه یا اختلال در عملیات کاری پیشگیری می کند.
بگفته وی، مبدل کششی هم در این مجموعه فناورانه به تولید رسیده است. این وسیله یکی از اجزاء حساس سیستم پیش رانش وسایط نقلیه ریلی است که وظیفه تغذیه و کنترل موتورهای الکتریکی سیستم پیش رانش را بر عهده دارد. این سیستم بعنوان قلب این وسایط تلقی می شود.
این فعال فناور افزود: «بازسازی کامل انواع لوکوموتیو و مجموعه های آنها»، «ساخت و تأمین مجموعه های الکتریکی و مکانیکی انواع لوکوموتیو»، «تبدیل و ارتقای سیستم های لوکوموتیو»، «تبدیل سیستم های کنترلی انواع لوکوموتیو از آنالوگ به میکروپروسسور» از دیگر خدماتی است که مجموعه ما به صنعت ریلی عرضه می کند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، ابوالقاسمی «ساخت انواع ماشین های الکتریکی همچون تراکشن موتورهای AC، DC» و «ژنراتورهای اصلی و کمکی»، «تعمیر و نگهداری لوکوموتیوها در سیستم حمل و نقل ریلی» و «تعمیر و نگهداری ترکشن موتورها در سیستم های حمل و نقل ریلی» را از دیگر خدمات این مجموعه فناور نام برد و تصریح کرد: تأمین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن برای تأمین نیازهای صنعت ریلی کشور، همگام با بهره گیری از فرصت های موجود نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی از مهم ترین اهداف این شرکت است.
منبع:

1399/10/22
17:18:18
0.0 / 5
477
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل