دبیر انجمن علمی رشته گرافیك دانشگاه هنر:

دانشجویان از فضای آموزشی مناسب برخوردار نیستند

دانشجویان از فضای آموزشی مناسب برخوردار نیستند

به گزارش دانلود فایل دبیر انجمن علمی رشته گرافیک دانشگاه هنر از به روز نبودن سرفصل های آموزشی رشته گرافیک ابراز ناخرسندی کرد و اظهار داشت: دانشجویان از فضای آموزشی مناسب برخوردار نیستند، آنها مجبورند در تایم محدود و فشرده و سرگردان درکارگاه های غیر استاندارد و کم تجهیز رشته های تئاتر و غیره، واحد های درسی را با مشقت بگذرانند.


فاطمه ضیایی دبیر انجمن علمی رشته گرافیک دانشگاه هنر، درباب فعالیت اعضای این انجمن به ایسنا اظهار داشت: فعالیت این دوره از انجمن علمی رشته گرافیک از فروردین ماه 98 شروع شد و از آن زمان تمامی برنامه ها و کارهای گرافیکی، هویت بصری و برگزاری جشن های ورودی دانشگاه هنر، با همکاری و مشارکت دانشجویان و اعضای انجمن برگزار می گردد.
وی افزود: هم اکنون به سبب شیوع ویروس کووید-19کرونا، کارهای انجمن علمی رشته گرافیک کمرنگ شده است. اما ایده ها و برنامه های دانشجویان در حال پردازش است و برنامه ریزی جهت اجرا در کانال انجمن علمی گرافیک در آینده نزدیک در دستور کار قرار دارد.
دبیر انجمن علمی رشته گرافیک دانشگاه هنر بیان کرد: برگزاری جلسات آنلاین و آموزش رایگان دانشجویان توسط اساتید و فارغ التحصیلان رشته گرافیک بوسیله کانال تلگرام و اینستاگرام انجمن یکی دیگر از تصمیمات و برنامه های پیش رو است.
ضیایی درباب شرایط آموزشی رشته گرافیک و نزدیکی آن با شرایط استاندارد آکادمیک جهانی اظهار داشت: از آنجایی که دانشگاه هنر درگیر و گرفتار مسائل ابتدایی آموزش مانند برخوردار نبودن از فضای آموزشی مناسب و بی بهره بودن بیشتر اساتید از دانش و مهارت کافی است، چگونه می توان شرایط آموزشی رشته گرافیک و نزدیکی آنرا با شرایط استاندارد آکادمیک جهانی مقایسه کرد!
دبیر انجمن علمی گرافیک دانشگاه هنر در آخر اشاره کرد: انجمن علمی گرافیک وقتی شاهد این همه بی نظمی و عدم توجه متولیان دانشگاه هنر در موارد بالا بود، اعضای آن تصمیم گرفتند استودیویی با همکاری دانشگاه در امتداد آشنایی دانشجویان با فضای بازار کار و کسب تجربه و مهارت حین تحصیل در دانشگاه ایجاد کنند تا بار علمی دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی در فضای بازارکار بروز باشد.
منبع:

1399/11/05
13:30:33
0.0 / 5
640
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل