عرضه ۵۰۰ محصول فناورانه حوزه سلامت در فن بازار

عرضه ۵۰۰ محصول فناورانه حوزه سلامت در فن بازار

به گزارش دانلود فایل معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران از عرضه 500 محصول فناورانه در فن بازار ملی سلامت آگاهی داد و اظهار داشت: در حاشیه ششمین همایش و فن بازار سلامت از برترین های مسابقه دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی تقدیر خواهد شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، علی صحرائیان امروز در افتتاحیه ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت با اعلان اینکه این همایش با شعار "دانشگاه و فناوری در خدمت صلح، سلامت و توسعه در ۳ بخش "فن بازار"، "پنل های تخصصی" و "مسابقه دانشجویی" برگزار می شود، اضافه کرد: در بخش پنل تخصصی ۱۰ نشست با تمرکز بر کووید-۱۹ و فناوری های در رابطه با آن برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه دانشجویی در این همایش، اظهار نمود: طی اعلام فراخوان عمومی تیم های دانشجویی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این رویداد شرکت کردند و این تیم ها در یک دوره آموزشی یک ماهه حضور بهم رساندند و بعد از داوری ۱۹ تیم برای ورود به مرحله مسابقه ای این رویداد انتخاب شدند.
صحرائیان با اعلان اینکه مرحله مسابقه ای این رویداد امروز دوشنبه و فردا سه شنبه ۶ و ۷ بهمن ماه در حاشیه ششمین همایش و فن بازار ملی برگزار می شود، افزود: افتتاحیه این مسابقه فردا سه شنبه ۷ بهمن ماه برگزار می گردد و به ۳ تیم برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به شروع به کار فن بازار ملی سلامت، توضیح داد: این فن بازار به صورت مجازی انجام می شود. این فن بازار دارای ۱۲ سالن "سازمان های کارفرمایی"، "صندوق های سرمایه گذاری"، "مراکز رشد و شتابدهنده ها"، "سالن اختصاصی کووید-۱۹"، "تجهیزات و ملزومات پزشکی"، "تجهیزات و مواد و ملزومات آزمایشگاهی"، "محصولات دارویی"، "محصولات طبیعی و طب سنتی"، "محصولات بیوتکنولوژی"، "خدمات سلول درمانی و محصولات بافتی"، "خدمات سلامت و سلامت الکترونیک" و "خدمات بهداشتی و محیط زیست" است.
وی با تاکید بر اینکه در این فن بازار ۳۰۰ غرفه حدود ۵۰۰ محصول فناورانه را عرضه می کنند، اشاره کرد: در این بخش ۱۸ غرفه از سازمان های کارفرمایی، ۷ غرفه مربوط به صندوق های سرمایه گذاری، ۳۹ غرفه مربوط به مراکز رشد و شتابدهنده ها، ۳۷ غرفه مربوط به محصولات در رابطه با بیماری کووید-۱۹، ۵۱ غرفه مربوط به تجهیزات و ملزومات پزشکی، ۳۲ غرفه مربوط به تجهیزات، مواد و ملزومات آزمایشگاهی و ۱۹ غرفه مربوط به محصولات دارویی است.
بگفته معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، ۱۹ غرفه این فن بازار مربوط به محصولات دارویی، ۱۶ غرفه مربوط به محصولات طبیعی و طب سنتی، ۱۷ غرفه مربوط به محصولات بیوتکنولوژی، ۱۲ غرفه مربوط به خدمات سلول درمانی و محصولات بافتی و ۳۴ غرفه مربوط به خدمات سلامت و سلامت الکترونیک می شود.
منبع:

1399/11/06
14:30:38
0.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود فایل
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل