دوشنبه های استارتاپی در حوزه تجهیزات پزشكی

دوشنبه های استارتاپی در حوزه تجهیزات پزشكی

دانلود فایل: دومین رویداد آنلاین «دوشنبه های استارتاپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه تجهیزات پزشکی (دوره دوم) روز دوشنبه 13 بهمن ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در این رویداد که روز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار می شود، ۶ استارتاپ حوزه تجهیزات پزشکی توانمندی های خودرا به سرمایه گذاران خطرپذیر ارائه می کنند.
همین طور خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می شود.

پیش تر نخستین دوره جذب سرمایه در حوزه تجهیزات پزشکی با حضور ۶ استارتاپ فعال در این عرصه روز ۲۶ آبان ماه سال قبل در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده بود.
برمبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه گذاری ارائه می دهد، بطوریکه هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

منبع:

1399/11/12
13:45:07
0.0 / 5
492
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل