صادرات ابزار دقیق محققان ایرانی به كشورهای عربی

صادرات ابزار دقیق محققان ایرانی به كشورهای عربی

دانلود فایل: یکی از شرکت های دانش بنیان با تولید انواع ملزومات ابزار دقیق علاوه بر رفع نیاز کشور، موفق به صادرات این محصولات به کشورهای عربی شده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، حسین مقدسی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تولید انواع ملزومات ابزار دقیق را از زمینه های تحقیقاتی این شرکت عنوان نمود و اظهار داشت: ابزار دقیق وسایلی هستند که برای سنجش و کنترل فشار، دما، دبی، سطح و غیره به کار می روند. این ادوات را به صورتی زیرساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون می دانند که وظیفه اندازه گیری، انتقال، نمایش، ثبت و کنترل پارامترهای مهم فیزیکی را در فرآیند های صنعتی به شکلی دقیق بر عهده دارند.
وی با اشاره به اینکه فعالیت این مجموعه فناور به تنوع سبد محصولات ابزار دقیق در کشور منجر گردیده است، افزود: از سال ۸۰ به بعد ایران از واردات ملزومات ابزار دقیق بی نیاز شد. این محصولات به سبب کیفیت بالا به کشورهای عربی صادر می شود.
مقدسی اضافه کرد: شرکت ما، المنت های اندازه گیری جریان، گیج اندازه گیری سطح، گیج اندازه گیری فشار، ترموول و حسگرهای اندازه گیری دما، محصولات پایش خوردگی و خیلی از تولیدات دیگر را در دسته محصولات دانش بنیان ثبت کرده است.
بگفته این فعال فناور، فشارسنج های عقربه ای، انواع دیافراگم سیل، اندازه گیری دمای چندنقطه ای، اندازه گیری دمای سطح لوله، انواع دماسنج های عقربه ای و غیره همچون این ابزارهای تولیدی است. همه این محصولات در صنایع محتلف، بروز خطا را بسیار کم می کنند.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، وی همین طور بیان کرد: امروز محصولات ما در سکوهای نفتی کشورهای اقیانوس هند تا برونئی نصب هستند و در سطح بین المللی شناخته شده اند و با برندهای مطرح جهان رقابت می کنند.
منبع:

1399/11/12
20:51:23
0.0 / 5
660
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل