از سوی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم انجام شد

افتتاح واحد شتابدهنده مركز نوآوری و ایده پروری

افتتاح واحد شتابدهنده مركز نوآوری و ایده پروری

به گزارش دانلود فایل واحد شتابدهنده مرکز نوآوری و ایده پروری پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه تهران، راه اندازی شد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در حاشیه مراسم بیست و پنجمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران که روز گذشته ۱۳ بهمن ماه برگزار شد، بهره برداری از واحد شتابدهنده مرکز نوآوری و ایده پروری این پژوهشگاه کلید خورد.

دکتر عطالله پورعباسی؛ رئیس مرکز نوآوری و ایده پروری پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، شتابدهنده را یک نهاد نظام نوآوری خواند که در جوامع مختلف چرخه ایده به محصول و خلق ثروت دانش بنیان را تکمیل می کند.

وی اضافه کرد: فضای کار اشتراکی برای هسته های نوپای فناوری و نوآوری، آموزش و توانمندسازی و همینطور منتورینگ و مشاوره تجاری سازی از مزایای این شتابدهنده مستقر در پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم است.

وی افزود: از آنجایی که تعداد قابل توجهی از صاحبان ایده ها و نوآوری ها از توانایی و قدرت مالی کافی و یا دانش و شبکه تجاری سازی کافی برای توسعه کسب و کار خود برخوردار نیستند، شتاب دهنده پژوهشگاه مجموعه ای کامل از خدمات مورد نیاز برای رشد یک کسب و کار نوپا را نظیر منابع مالی، انواع مشاوره، فناوری ها و تجهیزات مختلف و همینطور فضایی را جهت استقرار شرکت نوپا در اختیار استارت آپ های نوپا قرار می دهد.

پورعباسی با بیان اینکه صاحبان ایده، استارتاپ ها و فناوران درحوزه های مرتبط به غدد درون ریز آموزش های لازم برای کسب موفقیت بهتر را در شتابدهنده پژوهشگاه فرا خواهند گرفت، اضافه کرد: ما در این مرکز امکان رشد سریع و صحیح شرکتهای استارت آپی را مهیا می سازیم.

رییس مرکز نوآوری و ایده پروی پژوهشگاه از استارتاپ ها و فناورانی که ایده هایی در عرصه تولید محصول یا خدمات در زمینه بیماری های غدد درون ریز دارند برای استقرار در این شتابدهنده دعوت کرد.

مدیر برنامه های آموزشی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم اضافه کرد: تربیت حدود ۱۰۰ نیروی فوق تخصص غدد، دکترای تخصصی پژوهشی، پزشک پژوهشگر و پسا دکترا و همینطور مشارکت در فعالیت پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی از دانشگاه های مختلف کشور، همچون فعالیت های پژوهشگاه در حوزه توانمندسازی بوده است.

پور عباسی ضمن اشاره به دوره های آنلاینی که مقرر است از جانب این پژوهشگاه در زمینه دیابت و بیماری های غدد برگزار شود، توضیح داد: در این دوره های آنلاین که شامل دوره های جامع مدیریت آموزش دیابت برای حرفه مندان پزشکی، دوره فیزیوپاتولوژی غدد برای دانشجویان پزشکی و دوره های مجازی استئوپروز و پای دیابتی است فراگیران مباحث نظریه را به صورت مجازی و از راه بستر الکترونیک آموزش خواهند دید.

بر اساس اعلام وبدا؛ علاقمندان جهت ثبت نام در این دوره ها می توانند با رفتن به درگاه اطلاع رسانی واحد مدیریت آموزش تخصصی پژوهشگاه به آدرس http: //emri.tums.ac.ir/edu از نحوه ثبت نام و جزئیات بیشتر اطلاع حاصل کنند.


1399/11/14
23:58:21
0.0 / 5
461
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود فایل
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل