با امضای تفاهم نامه ای محقق شد

توسعه اكوسیستم آزمون های شناختی با تفاهم دو نهاد علمی

توسعه اكوسیستم آزمون های شناختی با تفاهم دو نهاد علمی

به گزارش دانلود فایل ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی به امضای مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران به امضا رسید.
مشارکت درکمک به ساز و کار اجرایی زیست بوم آزمون های شناختی در کشور و بومی ­سازی و اعتبارسنجی آزمون های روانشناسی از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه همکاری است.
برپایه این یادداشت تفاهم همکاری، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت ها و فرصت ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره­ های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می کنند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، برگزاری دوره های آموزشی، تدوین متون و تأمین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهی نامه انتهای دوره ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه ­سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی درجامعه و هم مقررات اکوسیستم آزمون های شناختی از دیگر زمینه های این توافق نامه همکاری بیان شده است.
منبع:

1399/11/16
18:20:46
0.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود فایل
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل