مدیری كه یك شبه معروف شد

مدیری كه یك شبه معروف شد

دانلود فایل: اندی جاسی، مدیرعامل آینده آمازون مدتها بدون سر و صدا در دنیای رایانش ابری کار می کرد؛ در صورتیکه طی یک دهه گذشته شاید با اهمیت ترین فرد صنعت فناوری بوده است.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، واحد خدمات وب آمازون تحت هدایت اندی جاسی، نحوه خرید فناوری توسط شرکتها را تغییر داد و خدمات کامپیوتری را با عرضه بوسیله اینترنت برای آنها ساده کرد. این کسب وکار ابتدا با مخالفت غولهای نرم افزار سازمانی نظیر اوراکل روبرو بود اما در نهایت این شرکت و سایرین از مدل استراتژی خدمات وب آمازون الگوبرداری کردند.

در گزارش درآمد مالی آمازون، این شرکت اعلام نمود اندی جاسی ۵۳ ساله اواخر سال جانشین جف بزوس می شود. بر اساس گزارش آمازون، واحد خدمات وب آمازون در سه ماهه چهارم ۱۲.۷ میلیارد دلار فروش داشت که این واحد را به یک کسب وکار ۵۰ میلیارد دلاری برمبنای سالانه تبدیل می کند.

جاسی قبل از راه اندازی اولین خدمات بزرگ خود در سال ۲۰۰۶ هدایت واحد خدمات وب آمازون را برعهده داشت. رایانش ابری برای آمازون که در آن زمان فقط یک شرکت فروش اینترنتی بود، حوزه طبیعی نبود اما تخصص آمازون در ایجاد سیستمهای دیجیتالی و اداره فناوری خود به بزوس، جاسی و سایر مدیران این اطمینان را بخشید که می توانند پاسخی برای مشکلاتی پیدا کنند که مشتریان سازمانی بزرگ خریدار فناوری را درگیر کرده اند.

اولین مشتریان سازمانی خدمات وب آمازون عمدتا استارتاپها بودند و آمازون کسب وکار خودرا بوسیله آزمونها و خطاها بی سروصدا ساخت. جاسی در سازماندهی مجدد واحد خدمات وب آمازون، مدیرعامل این بخش شد و جف ویلک نظارت واحد خرده فروشی آمازون را برعهده گرفت. هنگامی که ویلک سال قبل بازنشستگی خودرا اعلام کرد، جاسی به جانشین بدیهی بزوس تبدیل شد.

جاسی بعد از تحصیل در هاروارد، در سال ۱۹۹۷ به آمازون پیوست و در اوایل دوران حرفه ای خود بعنوان مشاور فنی نخست بزوس فعالیت کرد که به صورتی مدیر کارکنان بود و به وی اجازه می داد در همه نشستهای مدیران ارشد حضور پیدا کند و در زمینه موضوعات مختلف نظر دهد.

همکاران فعلی و سابق جاسی می گویند چه از نظر ماهیت چه از نظر تجربه، وی سایه بزوس و شبیه رییسش است. جاسی فرد دقیقی بوده و می تواند جزئیات کوچک مربوط به دیدارهایی که مدتها قبل برگزار شده بودند را به خاطر بیاورد. وی همین طور مانند بزوس به مدیریت پروژه هایی که به آنها علاقه دارد، مشهور است و چالشش بعنوان مدیرعامل، درک مصرف کننده و بخشهای لجستیک کسب وکار است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، جاسی طی سالها به مسائل اجتماعی و خیرخواهانه علاقه نشان داده که گاهی ارتباطی به مدیرعامل موسس آمازون نداشته است. وی در نهاد غیرانتفاعی که به دانشجویان کم بضاعت برای رسیدن به موسسات عالی کمک می نماید و همین طور کمک به حل بحران بی خانمانها در شهر زادگاه آمازون فعالیت داشته است.

منبع:

1399/11/16
23:32:50
0.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل