پشتیبانی از كسب وكارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

پشتیبانی از كسب وكارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی هفته های خرید اینترنتی را از ابتدای  اسفندماه، در جهت پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه عرضه خدمات و فروش آنلاین در کشور آغاز می کند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در جهت پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه عرضه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب و کارها و اصناف در استان ها و همینطور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از آغاز اسفند ماه طرح " هفته های خرید اینترنتی " را در کشور آغاز کند.
هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای عرضه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویسهای اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خویش را به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه کنند.
هدف از برگزاری این طرح پشتیبانی از کسب و کارها و اصناف محلی هر استان، پشتیبانی از کسب وکارهای صدمه دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش های کشور، دسترسی کسب وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، تاکید بر تمرکز زدایی از سرویسهای اینترنتی، قطع زنجیره ویروس کرونا و عدم محدود ماندن به پایتخت است.
طبق اعلام روابط عمومی این اتحادیه، هر هفته یکی از استان های ایران میزبان تمامی کسب وکارهای مشارکت کننده در این رویداد خواهد بود. این یک فرصت مناسب برای تمامی ذی نفعان در عرضه محصولات و عرضه خدمات به تمام ایران و برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان است. کسب وکارهای آنلاین در این میان، نقش بسزایی دارند. کسب وکارهای علاقمند به ثبت نام در این رویداد می توانند با رفتن به پنل عضویت خود و انتخاب بخش هفته خرید اینترنتی، اطلاعات خویش را ثبت کنند.
منبع:

1399/11/20
21:47:46
0.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل