حجت الاسلام رستمی در بازدید از برج فناوری امیركبیر:

دانشگاهها در حوزه های استارتاپی الگو و استانداردهای جدید تعریف كنند

دانشگاهها در حوزه های استارتاپی الگو و استانداردهای جدید تعریف كنند

به گزارش دانلود فایل رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: حوزه های استارتاپی در دانشگاه های کشور شکل گرفته است، ازاین رو لازم است دانشگاه های کشور دراین زمینه هم الگوها و استانداردهای جدید تعریف کنند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی در بازدید از مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق و برج فناوری ابن سینا دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر توانسته به خوبی از ظرفیت های علمی خود استفاده نماید، بدین سبب جزو دانشگاه های بسیار عالی کشور در حوزه فنی و مهندسی است و همین مورد باعث شده که این دانشگاه ارتباطات بسیار خوبی با صنایع و بخش های مختلف کشور داشته باشد.
وی ادامه داد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر اولویت کارهای خودرا توجه ویژه به حل مشکلات جامعه و صنعت قرارداده و در این راه نیز به موفقیت های بسیار خوبی دست یافته است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها عنوان کرد: ارتباط دانش با نیازهای جامعه و صنعت اتفاق مبارکی است که سبب مسئله محور شدن و کاربردی سازی دانش می شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حجت الاسلام رستمی در آخر بیان کرد: حوزه های استارتاپی در دانشگاه های کشور شکل گرفته است بدین سبب لازم است دانشگاه های کشور دراین زمینه نیز الگو و استانداردهای جدید را تعریف کنند.
منبع:

1399/11/21
20:44:00
0.0 / 5
377
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل