ارتقاء خدمات آزمایشگاهی به كمك ابزارهای تخصصی

ارتقاء خدمات آزمایشگاهی به كمك ابزارهای تخصصی

به گزارش دانلود فایل ۱۵ کارگروه تخصصی از کارشناسان حوزه های مختلف آزمایشگاهی، در شبکه فعال می باشند و این یعنی تخصص و تجربه در این صنعت کاربردی جریان دارد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، تشکیل کارگروه های تخصصی در شبکه آزمایشگاهی یکی از الزامات جهت استفاده از تخصص و توان متخصصانی است که در این عرصه فعالیت می نمایند و می توانند این خدمات را در مرز دانش پیش ببرند و ارتقا دهند. بر همین مبنا هم شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با کمک سرآمدان علمی در این عرصه اقدام به ایجاد ۱۵ کارگروه تخصصی کرده است.
رضا اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، درباره ضرورت شکل گیری چنین کارگروه هایی، اظهار داشت: یکی از اولویت های شبکه در این چند سال، توسعه پلت فرم جریان دانش بود که یکی از بهترین روش ها برای اجرایی شدن آنرا پشتیبانی از شکل گیری کارگروه های تخصصی می دانیم.
وی ادامه داد: بر همین مبنا و با عنایت به این که نیروی انسانی مهم ترین رکن در هر حوزه علمی است، این کارگروه ها را حمایت کردیم.
این کارگروها هم با برگزاری نشست، برگزاری دوره های آموزشی، تدوین استاندارد و غیره تلاش کردند دانش و توان خویش را به اشتراک گذارند.
به قول مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم اکنون ۱۵ کارگروه تخصصی و یک گروه فنی متشکل از کارشناسان حوزه های مختلف آزمایشگاهی در شبکه فعال می باشند.
به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی هم اکنون ۸۳۰ مرکز آزمایشگاهی را به عضویت خود درآورده که دسترسی محققین و صنعتگران به خدمات آزمایشگاهی متنوع و گسترده را فراهم نموده است. این مجموعه ها با به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر از ۱۸ هزار دستگاه و بیشتر از ۱۰ هزار آزمون متنوع، در راه تقویت توان آزمایشگاهی کشور گام بر می دارند.
منبع:

1399/11/24
18:43:24
0.0 / 5
408
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل