مدیریت داروخانه ها و شبكه سازی آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشكی آزاد یكپارچه می شود

مدیریت داروخانه ها و شبكه سازی آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشكی آزاد یكپارچه می شود

به گزارش دانلود فایل پروژه شبکه یکپارچه مدیریت آزمایشگاهها و شبکه یکپارچه داروخانه ها و مرکز اطلاعات دارویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران شروع به کار کرد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، همزمان با چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پروژه شبکه یکپارچه مدیریت آزمایشگاه ها (شیما)، شبکه یکپارچه داروخانه ها (شیدا) و مرکز اطلاعات دارویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران شروع به کار کرد.
تشکیل این شبکه ها در پروژه بهبود و ارتقاء بهره وری دانشگاه برنامه ریزی و مدیریت آن به دو نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه سپرده شد.
دکتر سیدعلی سبحانیان مسئول شبکه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار داشت: داروخانه های شهری و بیمارستانی این دانشگاه با هدف آموزش بهینه، تأمین دارو و بودجه بندی منسجم به صورت یکسان، منسجم و شبکه ای واحد با مدیریت یکپارچه کار خویش را آغاز می کند.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای آموزش های عملی نظیر یادگیری نسخه، مدلهای مختلف نسخه و اعتبار نسخه به دانشجویان داروسازی و علوم دارویی احتیاج به گذراندن واحد و ساعات مشخصی در داروخانه ها دارند. ازاین رو سالهاست که دانشکده داروسازی با تأسیس و راه اندازی ۳ داروخانه شهری و ۳ داروخانه بیمارستانی موقعیت آموزش عملی دانشجویان را فراهم نموده است.
مسئول شبکه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اضافه کرد: به منظور بهره برداری بیشتر و بهینه از شرایط موجود بنا به دستور و پیگیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی و با گذراندن جلسات و بررسی های مختلف از امروز کلیه این داروخانه ها به صورت شبکه ای منسجم و با مدیریت مرکزی شروع به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدعلی سبحانیان خاطرنشان کرد: هم اکنون انبار مرکزی این شبکه با مساحتی بالغ بر ۲۰۰ متر مربع و واقع در بیمارستان فرهیختگان برای توزیع متعادل به کلیه داروخانه های وابسته پیشبینی شده و کلیه خریدها و مصرف ها زیر نظر یک سامانه واحد قرار می گیرد.1399/11/25
23:34:54
0.0 / 5
421
تگهای خبر: پروژه , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل