توسط یكی از شركت های دانش بنیان انجام شد؛

تولید بیشتر از ۱۰۰۰ گونه ابزارآلات صنعتی منطبق با استانداردهای بین المللی

تولید بیشتر از ۱۰۰۰ گونه ابزارآلات صنعتی منطبق با استانداردهای بین المللی

به گزارش دانلود فایل تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان با هدف ارتقای سطح بهره وری و ایمنی کار، مبادرت به طراحی و تولید بیشتر از یک هزار و 100 گونه ابزارآلات صنعتی مطابق استانداردهای بین المللی کردند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امیر حسین رمضانی قمی مدیر عامل این شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به تولید بیشتر از یک هزار و 100 سایز و گونه ابزارآلات در 15 گروه تخصصی، با روش آهنگری گرم، اظهار داشت: این شرکت مشتمل بر واحدهای مختلف طراحی، قالبسازی، ابزارسازی، فورج (آهنگری گرم)، ماشین کاری، جوشکاری، پرسکاری، آبکاری، سیاهکاری، عملیات حرارتی، رنگ کاری، درودگری، دایکست آلومینیوم، سوهان، تزریق پلاستیک، مونتاژ و بسته بندی است.
وی با اشاره به اینکه محصولات فعلی ما شامل دو گروه ابزارآلات صنعتی و آموزشی است، تصریح کرد: این محصولات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می شوند و با تولید آنها تا حد زیادی از خروج ارز جلوگیری شده است.
رمضانی اضافه کرد: همچون خصوصیت های برجسته این محصولات، برخورداری از کلیه واحدهای مرتبط - مکمل یا موازی با تولید است که همگی در تسریع تولید و ارتقاء کیفیت محصولات نقش دارند.
این فعال فناور همینطور بیان نمود: همه این ابزارها با استانداردهای ملی و بین المللی ساخته شده اند تا ایمنی حین کار را برای صنعتگران کشور ارتقا دهند.
منبع:

1399/11/27
14:36:51
0.0 / 5
589
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل