معرفی 29 نیاز فناوری پزشكی قانونی به دانش بنیان ها

معرفی 29 نیاز فناوری پزشكی قانونی به دانش بنیان ها

به گزارش دانلود فایل معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری رویداد فناورانه با سازمان پزشکی قانونی، اظهار داشت: در این رویداد 29 نیاز از طرف این سازمان معرفی گردید و 200 شرکت برای همکاری در حوزه های مربوط اعلام آمادگی کردند که از این تعداد 43 شرکت فناور برای حضور در این رویداد انتخاب شدند.


به گزارش ایسنا دکتر سیاوش ملکی فر امروز در رویداد ارائه نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی کشور که به صورت آنلاین برگزار شد، با اشاره به برنامه های حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان، اضافه کرد: این صندوق با حدود ۶۰ ابزار و خدمت در امتداد تامین مالی شرکت های دانش بنیان اقدام نموده است.
وی افزود: ولی ما پیش از تامین مالی، درصدد تامین بازار شرکت های دانش بنیان هستیم تا این شرکتها در زنجیره تامین ارزش قرار گیرند تا بتوانند در رفع نیازمندی های سازمان هایی مانند پزشکی قانونی ایفای نقش کنند.
ملکی فر، با تاکید بر اینکه ما شرکتها را در راه توسعه تنها نمی گذاریم، اشاره کرد: از طرف دیگر از نهادها و سازمان ها در خواست داریم تا نیازمندی های فناورانه خودرا عرضه کنند تا شرکت های دانش بنیان بتوانند راهکاری برای رفع آنها عرضه کنند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری ۱۴ رویداد فناورانه در سال گذشته، تصریح کرد: این رویدادها در حوزه هایی چون معدن، فرودگاهی، خودروسازی و غیره بوده است که طی آن بیش از ۷ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه و قرارداد میان نهادها و سازمان ها و شرکت های دانش بنیان منعقد شد.
وی با تاکید بر اینکه از این مقدار بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان تبدیل به قرارداد حتمی شد، اظهار نمود: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا سعی کردیم که این رویدادها را به صورت ترکیبی آنلاین و حضوری برگزار نماییم که بر این اساس تا حالا ۲۲۷ نیاز به شرکت های دانش بنیان عرضه شده، ضمن آنکه ۲۵۶ جلسه B۲B برگزار شده است.
ملکی فر رویداد نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی را یازدهمین رویداد این صندوق نام برد و افزود: در شهریورماه سال قبل جلساتی با مسئولان و فعالان عرضه حقوقی و قوه قضائیه داشتیم که در آن قول دادیم که در کنار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکتها نقش موثرتری در رفع نیازمندی های این حوزه داشته باشند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی پردیس نوآوری حقوقی و قضایی را همچون اقدامات دراین زمینه عنوان نمود و اظهار داشت: برگزاری رویداد فناوری با سازمان زندان ها از دیگر اقدامات ما بوده است که در این رویداد طرح همکاری دو شرکت استارت آپی مورد پذیرش سازمان زندان ها قرار گرفت، ولی این دو طرح همچنان پروسه تایید حفاظت را طی می کنند که امیدواریم با همکاری مسئولان این روند سرعت بیشتری بگیرد و تبدیل به قرارداد قطعی شود.
ملکی فر، با اشاره به برگزاری رویداد امروز با سازمان پزشکی قانونی، اشاره کرد: در این رویداد ۲۹ نیاز از طرف این سازمان معرفی گردید و از طرف دیگر ۲۰۰ شرکت برای همکاری در حوزه های مربوط اعلام آمادگی کردند که از این تعداد ۴۳ شرکت فناور برای حضور در این رویداد انتخاب شدند.
وی افزود: به سبب محدودیت زمانی تنها ۱۶ مذاکره میان شرکتها با سازمان پزشکی قانونی انجام شد، ضمن آنکه ۱۵ شرکت فعال در این عرصه نیز دستاوردهای خودرا در نمایشگاه این رویداد معرفی کردند.
منبع:

1399/12/21
00:30:08
0.0 / 5
470
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل