به بهانه اینترنت رایگان، وارد لینك های مخرب نشوید

به بهانه اینترنت رایگان، وارد لینك های مخرب نشوید

دانلود فایل: استفاده از درگاه های اینترنتی ساختگی و ارسال لینک به مشتریان، از روش های کلاهبرداری است که کلاهبرداران با وعده کاذب اینترنت رایگان انجام می دهند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، با توجه به این که بتازگی عده ای کلاهبردار با بهره گیری از درگاه های اینترنتی ساختگی و با ادعای کذب دریافت اینترنت رایگان، لینک های مختلفی به برخی مشتریان ارسال می کنند، شرکت مخابرات ایران نسبت به انجام کلاهبرداری بوسیله ارائه اینترنت رایگان به نام این شرکت هشدار داد.
بطور کلی هیچگونه لینکی از طرف مخابرات برای مشتریان بمنظور دریافت اینترنت رایگان یا جوایز دیگر ارسال نمی گردد و لازم است مشتریان مراقب اینطور کلاهبرداری ها باشند. همچنین، هیچ نوع تماسی از طرف شرکت مخابرات ایران برای پرداخت جوایز یا اعلام برندگان بوسیله رسانه های جمعی با مشتریان این شرکت صورت نمی گیرد.
مشترکان نباید تحت تاثیر چنین لینک هایی، شماره تماس یا رمز کارت های اعتباری خودرا در اختیار دیگران قرار دهند. دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران در حال پیگیری ارسال لینک های ساختگی و مقابله با این نوع کلاهبرداری بوسیله مراجع حقوقی است.
منبع:

1400/01/27
16:16:50
5.0 / 5
356
تگهای خبر: اینترنت , شركت , لینك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل