حمایت های شبكه آزمایشگاهی در سال 1400

حمایت های شبكه آزمایشگاهی در سال 1400

سال ۱۴۰۰ با طرح های ویژه شبکه آزمایشگاهی، گامی مؤثر برای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برداشته می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی اظهار داشت: امسال برای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برنامه ها و طرح های ویژه ای داریم که یکی از آنها عرضه ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار با تخفیف ۵۰ درصدی به اعضای هیات علمی سراسر کشور است.
وی اضافه کرد: شبکه آزمایشگاهی با عرضه این اعتبارات تلاش می کند زمینه را برای دستیابی محققان، دانشجویان، اساتید و فعالان حوزه آزمایشگاهی در کشور به تجهیزات و خدمات این حوزه فراهم آورد.
به گفته اسدی فرد، طرح دیگر این شبکه در سالی که در ابتدای آن هستیم، عرضه اعتبار با تخفیف ۵۰ درصد به دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و پسا دکتری است که این کار به افزایش نقش آفرینی دانشگاه ها در حوزه آزمایشگاهی منجر می شود.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی همینطور ضمن اشاره به اینکه در طرح های ویژه سال جاری شبکه تخفیفاتی برای اعضای جدید باشگاه مشتریان هم در نظر گرفته شده است، بیان نمود: این اعضا می توانند از طرح تعلق اعتبار با تخفیف ۲۰ درصد برخوردار شوند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، پژوهشگران و دانشگاهیان می توانند برای ثبت نام و استفاده از این اعتبارات به سایت باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به نشانی https: //labsnet.ir/page/2178 رجوع کنند.
منبع:

1400/01/27
21:46:01
5.0 / 5
377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل