در راستای غربالگری های سریع و رصد مبتلایان به كرونا صورت گرفت

همكاری پارك فناوری شهید بهشتی با مجتمع دارویی هلال

همكاری پارك فناوری شهید بهشتی با مجتمع دارویی هلال

پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در امتداد غربالگری های دقیق و سریع جامعه و رصد مبتلایان به کرونا ویروس با مجتمع دارویی درمانی هلال ایران تفاهم نامه ای را منعقد کرده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، باتوجه به وقوع پاندمی ویروس کرونا از سال ۲۰۱۹ و گسترش در سطح جهانی و همین طور جدال ملل مختلف در سال ۲۰۲۰ متاسفانه پس از گذشت چهار ماه از سال ۲۰۲۱ این پاندمی نه فقط ریشه کن نشده است، بلکه شاهد ابعاد تازه ای از میزان شیوع در جهان خصوصاً در کشور ایران هستیم.
دکتر کوروش پرند، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی اظهار نمود: از آنجائیکه تا رسیدن به مرحله واکسیناسیون عمومی (ایمنی نسبی جامعه) راه طولانی در پیش است، بهترین راه مبارزه در وضعیت فعلی انجام غربالگری های دقیق و سریع افراد جامعه و در پی آن رصد مبتلایان جهت جلوگیری از ورود آنها در بین جوامع سالم می باشد. در امتداد اجرای برنامه کاری مشترک و استفاده از ظرفیت های پارک علم و فناوری و شرکتهای دانش بنیان مستقر، با مجتمع دارویی درمانی هلال ایران تفاهم نامه ای را منعقد کرده ایم.
به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، با برشمردن موضوعات اصلی این تفاهم نامه، اشاره کرد: همکاری "مجتمع هلال" و "پارک" در اجرای سیاست های غربالگری های دقیق تا رسیدن به مرحله واکسیناسیون عمومی، استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان و بخش خصوصی جهت سرعت بخشیدن به غربالگری مبتلایان به ویروس Covid۱۹ در مرحله اول و مشارکت در واکسیناسیون عمومی در مرحله بعدی و همین طور اجرای برنامه های کنترل محور پاندومی ذیل سیاست های مبارزه با ویروس منحوس کرونا تا زمان برگشتن به حالت عادی جامعه و گذر از وضعیت اضطراری موضوعات اصلی تفاهم نامه با مجتمع دارویی درمانی هلال ایران هستند.1400/01/30
20:26:57
5.0 / 5
326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل