مدرسه تابستانه هوش مصنوعی برگزار می‎ شود

مدرسه تابستانه هوش مصنوعی برگزار می‎ شود

دانلود فایل: از طرف یکی از شرکت های دانش بنیان دوره ˮمدرسه تابستانه هوش مصنوعیˮ با حضور اساتید داخلی و بین ‎المللی برگزار می ‎شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا یکی از شرکت های دانش ‎بنیان "مدرسه تابستانه هوش مصنوعی" را در ماه ‎های تیر، مرداد و شهریورماه برگزار می‎ کند و متقاضیان تا ۱۰ خردادماه مهلت دارند در این دوره ثبت نام کنند.
«مدرسه تابستانه هوش مصنوعی» با حمایت معنوی ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال هوشمندسازی، مرکز اقتصاد دیجیتال، دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت، پارک فناوری پردیس و رویداد اینوتکس و بصورت رایگان برگزار می ‍‎شود.
دکتر محمد حاجی زاده، مدیر مرکز تحقیقات هوش مصنوعی این شرکت با اعلان اینکه دوره تابستانه در قالب ۱۰۰ ساعت آموزشی و ۱۳ هفته برگزار می ‎شود که ظرفیت پذیرش این دوره ۱۰۰ نفر تعیین شده است، اظهار داشت: افرادی که جهت شرکت در این دوره انتخاب می ‎شوند بعد از گذراندن دوره، گواهینامه دریافت خواهند کرد و برای فعالیت به مرکز هوش مصنوعی این شرکت دانش ‎بنیان معرفی می ‎شوند.
حاجی زاده تاکید کرد: با توجه به این که آموزش رایگان از مسئولیت‎ های اجتماعی مرکز هوش مصنوعی این شرکت به شمار می ‎رود، بدین سبب دوره تابستانه هوش مصنوعی در لایو اینستاگرام این مرکز نیز ارائه می ‎شود تا تمامی افراد بتوانند از این محتوای آموزشی استفاده کنند.
مدیر مرکز تحقیقات هوش مصنوعی این شرکت اشاره کرد: متقاضیان جهت شرکت در دوره تابستانه کالج هوش مصنوعی می‎ توانند رزومه خودرا تا ۱۰ خردادماه ارسال نمایند تا بعد از بررسی رزومه‎ ها، شرکت کنندگان نهایی انتخاب شوند.
وی، پایتون مقدماتی و یادگیری عمیق، تشخیص اشیاء در تصویر با الگوریتم های یادگیری عمیق، تشخیص و بازشناسی چهره در تصویر، معماری های معروف برای دسته بندی تصاویر، طراحی یادگیری ماشین برای محصول، بهینه سازی مدلهای یادگیری عمیق، یادگیری عمیق در پایتروچ، تشخیص آنومالی در تصویر و ویدئو و مبانی پردازش گفتار را از محورهای برگزاری این دوره عنوان نمود.
حاجی زاده افزود: بازشناسی گفتار، آنالیز و پیش بینی سری زمانی، یادگیری تقویتی، مبانی پردازش زبان طبیعی، پردازش زبان طبیعی یادگیری عمیق، خلاصه سازی متن، مقاوم سازی شبکه های عصبی عمیق، یادگیری ماشین در گراف، سیستم های پیشنهاد دهنده، شبکه های تخاصمی و مباحث پیشرفته در یادگیری عمیق از دیگر محورهای برگزاری این دوره است.
وی فعالیت کالج هوش مصنوعی این شرکت را از سال ۹۶ دانست و اشاره کرد: باتوجه به کارهای گسترده و بیش از پیش مرکز هوش مصنوعی شرکت، ارائه‌ی آموزش‎های تخصصی هوش مصنوعی و جذب دانش آموختگان این حوزه مورد توجه جدی این مرکز بوده است تا با ایجاد زمینه های متنوع کاری، از خروج متخصصان توانمند هوش مصنوعی کشور جلوگیری شود.
منبع:

1400/03/08
11:25:25
5.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل