ماجرای دریافت مجوز برای داروی گیاهی پیشگیری و درمان كرونا

ماجرای دریافت مجوز برای داروی گیاهی پیشگیری و درمان كرونا

مدیر عامل یکی از شرکتهای دانش بنیان ضمن اشاره به تولید داروی درمان و جلوگیری از کرونا با منشأ گیاهی ضمن اشاره به چالش های موجود در دریافت مجوزها اعلام نمود: گریه، سرنوشت همه کسانی است که می خواهند برای کشور خدمت کنند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر رضا رمضانی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در مراسم رونمایی از داروی سالیراویرا اظهار داشت: تولید این دارو با اعتقاد به این که قدمی برای کاهش درد مبتلایان به کرونا باشد و همه انسان ها خانواده خداوند هستند، شروع شد.
وی ضمن اشاره به انتشار کرونا از اواخر سال ۹۸، اظهار نمود: برای تولید این دارو تیمی از ۴۰ محقق و عضو هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران و دانشگاه تربیت مدرس تشکیل شد.

رمضانی ضمن اشاره به چالش های عرضه و دریافت مجوزها، با تکیه بر این که "گریه آخر کار افرادی است که می خواهند درد جامعه را علاج کنند" افزود: این سرنوشت کسانی است که می خواهند برای کشور خدمت کنند.
مدیر عامل این شرکت از همه کسانی که این شرکت را در تولید دارو یاری رساندند و از افرادی که نسبت به آنها انتقاد و اعلام نمودند اعتقادی به گیاهان دارویی ندارند تشکر کرد و اضافه کرد: انسان های بزرگی ما را یاری کردند و یکی از موهبت های کشور در این است که افرادی هستند که با وجود همه موانع برای توسعه علم و خدمت به بشریت خدماتی عرضه می کنند.1400/03/18
14:04:44
5.0 / 5
242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل