بازگشایی همه دفاتر آمریكایی فیسبوك تا اكتبر

بازگشایی همه دفاتر آمریكایی فیسبوك تا اكتبر

دانلود فایل: فیسبوک انتظار دارد همه دفاتر آمریکایی خویش را تا اکتبر بازگشایی کند و می خواهد گزینه های منعطفی را در ارتباط با محل کار برای کارمندانش فراهم آورد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، این شرکت اعلام نمود قصد بازگشایی اغلب دفاتر آمریکایی خود با ظرفیت ۵۰ درصد تا اوایل سپتامبر را دارد و از ۱۵ ژوئن دورکاری را بعنوان یک گزینه برای همه سطوح در فیسبوک می گشاید.

فیس بوک اعلام نمود دفتر فیسبوک برای کسانی که انتظار می رود به محل کار برگردند منعطف تر خواهد بود و دستورالعمل، حضور نیمه وقت در محل کار است.

سخنگوی فیسبوک اعلام نمود این دستورالعمل تاثیری روی مقررات در ارتباط با ناظران محتوای پیمانی ندارد. این شرکت با انتقاد در مورد ایمنی بازگرداندن بعضی از کسانی که وظیفه شان بازنگری محتوای حساس است، روبرو شده است.

پاندمی کووید ۱۹ شیوه فعالیت کارمندان و شرکتها را تغییر داده و سبب شکل گیری مدل کاری شده که تلفیقی از دورکاری و کار در محل کار است. حالا که اقتصادهای بزرگ جهان اوج بحران پاندمی را پشت سر گذاشته اند شرکتهای مختلف شامل گوگل و مایکروسافت گزینه هایی برای انتخاب محل کار و دورکاری در اختیار کارمندانشان گذاشته اند.

شرکت آمازون هم موضع قبلی خود درباره فرهنگ دفتر محور را ملایم و در نامه ای به کارمندانش اعلام نمود خواستار آن است که کارمندان شرکت دستکم سه روز در هفته به دفتر کار برگردند.

آمازون اعلام نمود انتظار دارد کارمندان اداری در آمریکا، انگلیس و چند کشور دیگر از هفتم سپتامبر فعالیت در محل کار را ازسربگیرند. در ایمیل این شرکت به کارمندانش آمده است: مانند همه شرکتها و سازمانهای سراسر جهان، ما هر مرحله این پاندمی را برای اولین بار مدیریت کرده، آموخته و تحول یافته ایم. ما درباره متوازن کردن تمایل خود برای فراهم سازی امکان کار از خانه و این باور که در هنگام کار جمعی در دفتر بهترین ها را برای مشتریانمان ابداع می نماییم، فکر کرده ایم.

شرکت IBM هم به کارمندان آمریکایی خود اعلام نمود که از هفته ای که از هفتم سپتامبر شروع می شود به محل کار بازخواهند گشت. در نامه نیکل لامورو، مدیر منابع انسانی این شرکت به کارمندان آمده است بهبود شرایط کلینیکی آمریکا و دسترسی گسترده به واکسنهای کووید ۱۹ تصمیم این شرکت برای بازگشایی کامل دفاتر آمریکایی خود تا سپتامبر را به همراه داشته است.

تحت سیاست فعلی IBM، کارمندان در محل کار خواه واکسینه شده باشند یا خیر، باید ماسک استفاده کنند اما مدیر منابع انسانی این شرکت اعلام نمود پروتکلهایی تهیه می شود که کارمندان واکسینه شده نیازی به زدن ماسک نداشته باشند و سایر کارمندان به واکسن زدن تشویق شوند. وی به این مورد که آیا کارمندان اجازه دارند بعد از بازگشایی دفاتر در سپتامبر، دورکاری داشته باشند اشاره ای نکرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آرویند کریشنا، مدیرعامل IBM در مارس گفته بود انتظار دارد ۸۰ درصد کارمندان این شرکت بعد از پاندمی مدل کار ترکیبی داشته باشند.
1400/03/21
20:57:57
5.0 / 5
229
تگهای خبر: شركت , فیسبوك , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل