اشتراك تجارب مدیران در دوران پاندمی كرونا در یك رویداد فناورانه

اشتراك تجارب مدیران در دوران پاندمی كرونا در یك رویداد فناورانه

دانلود فایل: از طرف کارخانه نوآوری ˮهای ویˮ رویداد فناورانه در حوزه جذب، استخدام و مدیریت منابع انسانی در 21 تیرماه انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، شیما شریفی، دبیر اجرائی رویداد "راهکارهای مدیریت منابع انسانی"، درباره این رویداد اظهار داشت: تمرکز این رویداد بر موضوع جذب استعداد و استخدام در کشور خصوصاً در فضای مجازی و اشتراک تجربیات مدیران و رهبران سازمانی در دوران پاندمی است و بر این اساس در این رویداد نیز چالش های جذب و استخدام در دو بخش صنایع بزرگ و شرکت های نوآور و استارتاپ ها مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت.
وی برگزاری سخنرانی هایی در حوزه برند کارفرمایی، عوامل موثر در بهبود استخدام و مساله شنوایی سازمانی را از برنامه های این رویداد دانست و افزود: پاندمی کرونا سبب شد که خیلی از سازمان ها و بخش های مختلف در کشور به سمت دورکاری و فعالیت غیر حضوری کارکنان خود پیش روند و به همین دلیل در رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی مباحثی در مورد موفقیت های دورکاری در وضعیت کرونا در یک پنل جداگانه مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.
شریفی با اشاره به نقش مهم آموزش، تصریح کرد: آموزش به کارجویان سبب می شود که آسان تر بتوانند به شغل مورد نظر خود دست یابند و جذب سازمان های بهتر با شرایط شغلی بهتری شوند.
دبیر اجرائی رویداد "راهکارهای مدیریت منابع انسانی" با اشاره به این که برگزاری این رویداد می تواند سبب پیوند کارجویان و بخش های مختلف خصوصی دولتی در یافتن نیروی انسانی مناسب باشد، افزود: همین طور در این رویداد به معرفی راهکارهای موثر و نوآورانه در حوزه پلت فرم های شغلی پرداخته خواهد شد و کمک شایانی به بهبود شرایط استخدام، تسریع در جذب استعدادها، اعتبارسنجی رزومه ها و مواردی ازین قبیل خواهدنمود.
رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی در تاریخ ۲۱ تیرماه سال جاری در محل سالن همایش های کتابخانه ملی برگزار می گردد.
منبع:

1400/04/10
12:50:26
5.0 / 5
242
تگهای خبر: شركت , فضای مجازی , كتاب , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل