ساخت دستگاه میكروراكتوری برای حذف رنگ از پساب

ساخت دستگاه میكروراكتوری برای حذف رنگ از پساب

به گزارش دانلود فایل محققان دانشگاه صنعتی کرمانشاه موفق به طراحی و ساخت دستگاه میکروراکتوری برای حذف رنگ از پساب با الگوی اختلاط دورانی شدند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر مجید محدثی، عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در این خصوص اظهار داشت: دستگاه میکروراکتوری با هدف تحقق اهداف پژوهشی دانشگاه با همراهی و اهتمام اشکان گوران دانشجوی رشته مهندسی شیمی دانشگاه طراحی و پس از ساخت آن، ثبت اختراع هم شده است.
وی ساخت این نمونه را آغازی برای اهتمام بیشتر به اقدامات پژوهشی در جهت مهندسی شیمی بیان کرد و از دیگر دانش آموختگان و دانشجویان رشته مهندسی شیمی دانشگاه درخواست نمود که با عنایت به حمایت ها و فضای مدرن و به روز آزمایشگاه های دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جهت اقدامات پژوهشی نقش موثر و کارآمدی داشته باشند.

عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در ادامه در تشریح دستگاه میکروراکتوری اظهار داشت: ستاپ موجود دارای الگوی اختلاط دورانی است که در جهت بهبود عملکرد فرایندی موثر واقع می شود. این ستاپ بازدهی مناسبی در انجام کارهای تحقیقاتی از خود نشان داده است.

به نقل از وزارت علوم، او همینطور اضافه کرد: با عنایت به فضای میکرو بین صفحه دوار و ورودی های تعبیه شده در این ستاپ میتوان در زمان بسیار کمتر نسبت به سایر ستاپ های موجود، به بازدهی مشابه یا حتی بالاتر از آنها رسید. کارهای تحقیقاتی مختلفی در این ستاپ انجام شده است که در مرحله چاپ و داوری در مجلات معتبر دنیای مهندسی شیمی هستند. امید است با حمایت های بوجود آمده زمینه بیشتر و بهتری برای ادامه این روند پژوهشی میسر شود.

منبع:

1400/04/26
21:13:30
5.0 / 5
221
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , طراحی , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل