با افتتاح چهارمین خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت؛

شرایط فعالیت برای دانش بنیان ها در روسیه تسهیل شد

شرایط فعالیت برای دانش بنیان ها در روسیه تسهیل شد

خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت در روسیه راه اندازی شد و دانش بنیان ها و خلاق ها از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری این محل برخوردار می شوند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، چهارمین خانه نوآوری و فناوری صادرات ایران ساخت امروز با حضور مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه و سیروس وطن خواه رئیس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در این کشور گشایش می یابد تا تعاملات فناورانه میان آنها افزایش یابد.
پیش از این چین، کنیا و سوریه میزبان خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت بودند و امروز با گشایش این مرکز در بهترین نقطه تجاری و اقتصادی شهر مسکو، تعداد این خانه های نوآوری و صادرات به عدد ۴ رسید تا با وجود تحریم ها، تعاملات فناورانه ایران با دیگر کشورها توسعه یابد و توانمندی های تخصصی و دانشی ایرانی ها به بازارهای جهانی برسد.
این خانه در روسیه توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت بخش خصوصی، ایرانی ها مقیم روسیه بعنوان کارگزاران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تعامل سفارت و دفتر رایزنی ایران در روسیه افتتاح شد.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، گشایش خانه نوآوری و صادرات ایران ساخت در این کشور، تسهیل گر صادرات محصولات کشورمان به روسیه است. این خانه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانش بنیان های ایرانی را در اختیار این کشور قرار می دهد. مرکزی که با عرضه خدمات سخت افزاری نظیر «تامین فضای کار اختصاصی و اشتراکی» و «ارائه خدمات نرم افزاری مانند تحقیقات بازار و بازاریابی به شرکتهای دانش بنیان و خلاق» می تواند پل ارتباطی باشد برای فروش محصولات باکیفیت دانش بنیان ایران ساخت در بازار روسیه.
منبع:

1400/04/28
19:46:01
5.0 / 5
177
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل