اعلام زمان انتشار نتایج ارزشیابی كارهای تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشكی

اعلام زمان انتشار نتایج ارزشیابی كارهای تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشكی

دانلود فایل: طبق برنامه زمان بندی، سه شنبه دوم شهریور ماه نتایج ارزشیابی کارهای تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور منتشر می شود.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، طبق برنامه زمانبندی اعلام شده بعد از برگزاری جلسه با کارشناسان مسئول دانشگاه ها و معرفی پروسه اجرائی ارزشیابی کارهای تحقیقاتی، دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا نهم مرداد ماه فرصت دارند تا مستندات مورد درخواست در راهنمای ارزشیابی را به معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ارسال نمایند. بعد از آن تا ۱۵ مرداد ماه مستندات بررسی خواهد شد.

سامانه ارزشیابی تحقیقات و فناوری (RTES) ۱۶ مرداد ماه برای مشاهده نتایج ارزشیابی در دسترس خواهد بود. بعد از بررسی اعتراضات احتمالی، در نهایت سه شنبه دوم شهریور ماه نتایج ارزشیابی کارهای تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام خواهد شد.

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با راه اندازی سامانه (RTES) در ابتدای تیر ماه، دستورالعمل ارزشیابی کارهای تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشکی را ابلاغ نمود و در یک نشست مشترک که با حضور مدیران ستادی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد، جزییات و تغییرات اعمال شده نیز تشریح شد.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دستورالعمل ارزشیابی کارهای تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی با رویکرد بازآرایی و بازسازماندهی، متناسب با فرآیندهای بهینه و کارا و در عین ایجاد دسترسی و شفافیت در بستر سامانه برخط توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بازنگری و تدوین شده است.

منبع:

1400/04/29
12:22:11
5.0 / 5
192
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل