عضو هیات مدیره شركت پست ایران:

نقش طرح سیماك در توسعه اقتصادی

نقش طرح سیماك در توسعه اقتصادی

به گزارش دانلود فایل عضو هیات مدیره شركت پست ایران اظهار داشت: اجرای طرح سیماك نقش موثری در تحقق دولت الكترونیك و توسعه اقتصادی دارد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، علیرضا زرگوش در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در تحقق اقتصاد مقاومتی، دو پروژه "سیماك و جی نف" تكالیف و وظیفه شركت ملی پست هستند كه در دستور كار قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان كرد: جی نف برای استانداردسازی آدرس های مكان محور بوده كه در لرستان 850 هزار مكان دارای كد پستی 10 رقمی شده و عملیات بهنگام سازی و بانك اطلاعاتی آن انجام و مابقی كارها در حال اجراست و 70 درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

زرگوش با اشاره به پروژه سیماك(سامانه یكپارچه مدیریت املاك كشور) خاطرنشان كرد: با اجرای این طرح كه نقش موثری در تحقق دولت الكترونیك و توسعه اقتصادی دارد، با اختصاص شناسه الكترونیكی برای هر مِلك، همه استعلامات میان دستگاهی در این حوزه یكپارچه و الكترونیكی خواهد شد.

عضو هیأت مدیره شركت پست ایران خاطرنشان كرد: اجرای سیماك سبب سرعت، دقت، كاهش هزینه ها و جلوگیری از فساد و رضایت مندی مردم می گردد و از اوایل سال آتی كار بارگذاری و استفاده از این سامانه اجرایی خواهد شد. با اجرای طرح سیماك پرونده واحد الكترونیكی برای همه دستگاه ها صادر می گردد و از تعرض به منابع طبیعی و محیط زیسـت و زمین خواری، جلوگیری خواهد شد.


 

1396/10/25
15:08:33
5.0 / 5
4946
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل