حضور 48 دانشجوی غیرایرانی در واحد علوم و تحقیقات

حضور 48 دانشجوی غیرایرانی در واحد علوم و تحقیقات

دانلود فایل: معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی واحد علوم و تحقیقات از برنامه این واحد دانشگاهی برای افزایش پذیرش دانشجویان غیرایرانی با تاكید بر پذیرش داوطلبان آموزش عالی از كشورهای اسلامی اطلاع داد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر كرم الله دانش با ابراز امیدواری نسبت به فعالیت های اداره كل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی جهت توسعه ارتباطات علمی بین المللی، تصریح كرد: افزایش پذیرش دانشجو از كشورهای اسلامی در مقاطع مختلف بویژه در مقاطع تحصیلات تكمیلی می تواند دانشگاه آزاد اسلامی را به تحقق مأموریت خود در جهان اسلام نزدیك كند.

وی تعداد دانشجویان غیرایرانی شاغل به تحصیل در واحد علوم و تحقیقات را ۴۸ نفر عنوان و اعلام نمود: عمده این دانشجویان از كشورهای افغانستان و عراق هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی واحد علوم و تحقیقات اضافه كرد: از ۴۸ دانشجوی غیرایرانی شاغل به تحصیل در واحد علوم و تحقیقات، ۲۷ نفر در مقطع كارشناسی، ۱۷ نفر در مقطع كارشناسی ارشد و ۴ نفر در مقطع دكتری تخصصی شاغل به تحصیل هستند.

وی ابراز امیدواری كرد با عنایت به سیاست های دانشگاه جهت جذب بیشتر دانشجوی خارجی و توسعه روابط با كشورهای اسلامی و برنامه های جدید واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه بتواند تعداد بیشتری دانشجوی غیرایرانی در سال آینده پذیرش كند.
1396/10/29
18:40:52
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل