گلدمن ساكس: ارزش بیشتر ارزهای مجازی به صفر خواهد رسید

گلدمن ساكس: ارزش بیشتر ارزهای مجازی به صفر خواهد رسید

دانلود فایل: تلاطم قیمت ارزهای مجازی كه سبب شده است حدود ۵۰۰ میلیارد دلار از ارزش آن ها در بازارها كمتر شود، می تواند در ادامه بدتر شود.به گزارش دانلود فایل به نقل از بلومبرگ، آن طور كه استیو استرونگین- مدیر تحقیقات سرمایه گذاری "گلدمن ساكس گروپ" در گزارش خود نوشته است، احتمال كمی وجود كه بیشتر ارزهای مجازی بتوانند به شكل فعلی در چرخه باقی بمانند و سرمایه گذاران باید خویش را آماده از دست دادن ارزش این ارزها كنند چون كه آن ها در آینده با رقبایشان جایگزین خواهند شد.

هر چند كه آقای استرونگین زمان بندی خاصی برای از دست رفتن ارزش ارزهای موجود عرضه نكرده است، اما گفت ریزش اخیر قیمت ها نشان دهنده حباب قیمت است و روند پیشروی قیمت ارزهای مجازی منطقی نبود. به قول استرونگین همبستگی بین ارزهای مجازی مختلف، او را نگران می كند و به علت فقدان ارزش ذاتی، این ارزها دوام نخواهند داشت و احیانا ارزش آن ها به صفر خواهد رسید.

به گفته استرونگین، ارزهای دیجیتالی امروز به علت زمان بر بودن معامله، چالشهای امنیتی و هزینه نگهداری بالا، قدرت ماندگاری بالایی ندارند. قوانین معرفی شده برای بیت كوین پاسخ مناسبی به این نگرانی ها نیست. وی مزایای بیت كوین را رد كرد و به این مساله اشاره نموده است كه تعداد كمی از سرمایه گذاران سوار بر موج حباب قیمتی دهه ۱۹۹۰ توانستند نجات یابند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: آیا ارزهای مجازی امروز در آینده موفقیتی چون گوگل و آمازون كسب خواهند كرد یا مانند خیلی از موتور های جستجو از بین خواهند رفت؟ البته این كه اكنون در یك حباب محاسباتی قرار داریم بدان معنا نیست كه قیمت های كنونی نتوانند افزایش یابند.

استرونگین نسبت به آینده تكنولوژی بلاك چین كه مبنای ارزهای مجازی است بیش از ارزهای مجازی خوش بین است و می گوید این تكنولوژی می تواند اهرم های مالی را بهبود دهد. با این حال وی هنوز نسبت به این مساله اخطار می دهد كه تكنولوژی فعلی سرعت مورد نیاز برای معاملات بازار را ندارد.
1396/11/19
13:25:49
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل