كشورهای همسایه به خدمات آزمایشگاهی ایرانی دسترسی می یابند

كشورهای همسایه به خدمات آزمایشگاهی ایرانی دسترسی می یابند

به گزارش دانلود فایل مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، كشورهای همسایه را مشتریان جدید خدمات آزمایشگاهی ایرانی عنوان نمود و اظهار داشت: ارائه خدمات آزمایشگاهی داخلی به كشورهای همسایه تسهیل می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد یكی از محورهای اساسی در همكاری با دیگر كشورها را توسعه خدمات این شبكه دانست و اشاره كرد: یكی از مهم ترین برنامه های شبكه، ایجاد امكان دسترسی و تسهیل ارائه خدمات آزمایشگاهی به كشورهای همسایه، به صورت منظم و نظام مندتر است.
وی ادامه داد: هم اكنون نیز آزمایشگاه هایی از شهرهای مرزی كشورمان به كشورهای همسایه خدمات ارائه می دهند، اما برنامه هایی تدوین شده است تا این خدمات به صورت نظام مندتر و با بهره گیری از حداكثر توانمندی و ظرفیت های موجود شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ارائه شود.
بگفته اسدی فرد، بهره مندی از توانمندی ها و خدمات آزمایشگاهی دیگر كشورها به منظور ارتقای تحقیقات و پژوهش های كشور، محور بعدی همكاریهای بین المللی شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی است.
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در ادامه بیان كرد: برخی كشورها خصوصاً كشورهای پیشرفته و صاحب صنعت دارای تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی هستند و تلاش می نماییم در بستر افزایش تعامل و همكاریهای آزمایشگاهی با این كشورها، موارد ضعف كشور در این عرصه را برطرف نماییم.

منبع:

1398/07/14
14:26:51
5.0 / 5
3877
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل