نخستین رویداد ایده بازار طب بازساختی

نخستین رویداد ایده بازار طب بازساختی

نخستین رویداد ایده بازار طب باز ساختی توسط دانشكده تكنولوژی های جدید پزشكی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، این رویداد که بمنظور شناسایی و همسو کردن ظرفیت های پزشکی بازساختی برگزار می شود، اهتمام دارد با شناسایی طرح های برتر و حمایت مادی و معنوی از آنها، گامی مؤثر در امتداد رفع چالش های این حوزه بردارد.
از اهداف برگزاری رویداد مذکور می توان به مواردی نظیر توسعه و ترویج فرهنگ نوآوری، ایده پردازی در جهت توسعه کسب وکار، معرفی ایده های برتر با هدف ارزش آفرینی در امتداد تولید و تجاری سازی ایده ها، ایجاد فضای رقابتی سازنده میان نوآوران برای بروز رشد و شکوفایی خلاقیت و نوآوری و ایجاد ارتباط بین صنایع و صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و فناوران اشاره نمود.
صاحبان ایده و صنایع و سرمایه گذاران می توانند ایده های خود در محورهای درمان های مبتنی بر سلول، ایمنوسل تراپی، ژن درمانی، بانک ساولی و بافت، تجهیزات در رابطه با طب بازساختی، داربست های در رابطه با مهندسی بافت (داربست های الکتروریسی، هیدروژل ها و پرینترهای سه بعدی) و اپلیکشن ها را به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
برمبنای اعلام دانشکده تکنولوژی های جدید پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۸- ۲۲۴۳۹۸۴۷ تماس حاصل کنند و برای ثبت نام و دریافت فر م رویداد ایده باز اینجا کلیک کنید.1399/09/01
16:15:17
5.0 / 5
892
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل